Development Trends in Space Propulsion Systems

W imieniu dr inż. Pawła Stężyckiego, Dyrektora Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa oraz prof. dr hab. inż. Janusza Frączka, Dziekana Wydziału MEiL serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w trzynastej międzynarodowej konferencji "Development Trends in Space Propulsion Systems".

09.04.2024_banerek_Space Trends_ 1400x800

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2024 roku w Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa w Warszawie. Głównym celem konferencji jest zapoznanie słuchaczy z trwającymi projektami z dziedziny napędów kosmicznych a także ewolucją rynku kosmicznego. Wydarzenie zgromadzi inżynierów, naukowców oraz innych profesjonalistów z branży i zachęci do dyskusji na temat nowych rozwiązań.

Jest również doskonałą okazją dla studentów i młodych naukowców do promowania swoich badań, pomysłów i osiągnieć oraz do spotkań z bardziej doświadczoną kadrą.Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i przesyłania prac łączących się z jej tematyką.

Strona internetowa konferencji: https://spacetrends.pl

application/pdf Bulletin no. 1 (1.23 MB, 13/05/2024 12:14)