Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej

Koło Naukowe Energetyków PW skupia pasjonatów szeroko pojętej energetyki, inspirując ich do działania. Członkowie Koła tworzą nowoczesny przemysł energetyczny, niezwykle potrzebny w Polsce. Zdobywają cenne doświadczenie, prowadząc projekty naukowo – badawcze oraz biorąc udział w zawodach projektowych czy hackatonach.

Studenci z Koła mogą rozwijać się w wielu dziedzinach - mechanice, elektrotechnice, modelowaniu oraz programowaniu.

Dzięki wyjazdom do obiektów energetycznych znajdujących się w Europie mają możliwość poznawania z bliska najnowocześniejszych technologii takich jak fuzja termojądrowa, elektrownie jądrowe, jak i elektrownie na biopaliwa.

Aby się rozwijać prowadzimy także otwarte spotkania pod nazwą „Porozmawiajmy o Energetyce”, które mają miejsce w Instytucie Techniki Cieplnej. Uczestnicy tych spotkań mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniu ze specjalistami z wielu dziedzin energetyki. Dzięki temu zdobywają wiedzę na tematy, które nie są poruszane podczas zajęć.

Co więcej, organizujemy jedyną w Polsce „Ogólnopolską Konferencję Młodych Energetyków”, dzięki której studenci z całej Polski mają okazję zaprezentować swoje artykuły naukowe. W ramach konferencji odbywają się również debaty między specjalistami z branży energetycznej, jak i uczestnikami wymieniającymi swoje poglądy.

 

Obecny zarząd:

1.     Prezes Zarządu : Oskar Bieńko

2.     Wiceprezes i Członek Zarządu ds. personalnych: Eryk Sochacki

3.     Członek Zarządu ds. organizacyjno-finansowych: Agnieszka Kamińska

4.     Członek Zarządu ds. projektów: Filip Murawka

5.     Członek Zarządu ds. promocji: Teodor Sawicki

 

Adres e-mail: kn.energetykow@pw.edu.pl

facebook: www.facebook.com/pg/KNE.PW

linkedin www.linkedin.com/company/12649782

strona : kne.itc.pw.edu.pl

 

kne1
kne2
kne3

Foto: przekazane od KNE PW