Konkursu Wiedzy o Energetyce PW

26 listopada na Wydziale MEiL odbył się etap finałowy Konkursu Wiedzy o Energetyce PW. Brało w nim udział 23 uczniów techników z całej Polski, którzy zostali wyłonieni spośród 136 uczestników którzy wzięli udział w eliminacjach. 3 osoby zdobyły tytuł laureata, który upoważnia ich do przyjęcia na studia na kierunku energetyka.

Laureaci:
1. miejsce - Mateusz Bielawski
2. miejsce - Kacper Wiczuk
3. miejsce - Sebastian Całka

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy, bardzo milo było Was gościć na naszym Wydziale i zapraszamy Was już jako studentów PW.

Organizatorem Konkursu była Politechnika Warszawska, w tym Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej działające na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa.

KE
KN

Zdjęcia FOCUS Przemysław Scholl - przekazane przez Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej