Oferty pracy

Edison Engineering Development Program - rekrutacja w biurze EDC w Warszawie

Engineering Design Center to biuro inżynierskie powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas oraz Instytutem Lotnictwa, działające w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowania rurociągów, automatyki.

Praktykanci do Działu Zarządzania Infrastrukturą Centrum Zdrowia Dziecka

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Jest także instytutem badawczym, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii. Nasze osiągnięcia naukowe i kliniczne są efektem ponad 35–letniej pracy wybitnego zespołu medycznego. Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko. Aktualnie do Działu Zarządzania Infrastrukturą (Sekcja Nadzoru Technicznego) poszukujemy Kandydatów na stanowiska: Praktykantów

Praca w Ministerstwie Gospodarki

Nabór kandydatów na stanowisko referendarza ds. elektroenergetyki oraz monitorowania funkcjonowania Krajowego Systemu Elektroenergetycznego w Wydziale Elektroenergetyki w Departamencie Energetyki w Ministerstwie Gospodarki

Projektant oświetlenia

Firma GEECS S.A. do swoich biur w Rzeszowie i w Warszawie poszukuje osób na stanowisko Projektant oświetlenia.

Audytor Energetyczny

Firma: SCC Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Mechanical Hydraulic Junior Engineer

Emerson Process Management Power and Water Solutions Sp. z o.o. - Europejski oddział amerykańskiego koncernu zajmującego się produkcją i wdrażaniem systemów sterowania dla elektrowni konwencjonalnych poszukuje osób na stanowisko: Mechanical /Hydraulic Junior Engineer. Miejsce pracy: Warszawa

Konstruktor

Firma Obram Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko konstruktor.

Asystent projektanta

Biuro Projektów CONSTRUCTION Sp. z o.o. poszukuje absolwenta studiów inżynierskich MEiL (może być student studiów magisterskich MEiL) na stanowisko asystenta projektanta.

Programista, administrator sieci

Firma MSP poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista/Administrator sieci.

Narodowe Centrum Badań Jądrowych poszukuje inżyniera CFD

Narodowe Centrum Badań Jądrowych poszukuje inżyniera CFD - absolwenta lub studenta ostatniego roku kierunku Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo lub pokrewnych w celu przyjęcia go na etat w nowopowstającym Centrum Informatycznym w Świerku (CIŚ) tworzonym w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

CBEiOŚ poszukuje kandydatów do współpracy

W  Uczelnianym  Centrum  Badawczym  Energetyki i Ochrony  Środowiska Politechniki Warszawskiej rozpoczynana jest realizacja projektu badawczego: "Badanie i wdrożenie technologii selektywnej, niekatalitycznej redukcji emisji tlenków azotu (SNCR) w spalinach kotłów  energetycznych o mocy do 300 MW" na zamówienie NCBiR.

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

Zatrudni osobę do pracy w Zespole Strategii i Analiz Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

Pracownik z wykształceniem technicznym

Poszukujemy pracownika z wykształceniem technicznym. Preferowany będzie kandydat, który ukończył studia techniczne ze specjalnością „silniki tłokowe” lub „budowa maszyn”, z preferencją raczej odnośnie silników.

Asystent projektanta

CONSTRUCTION Spółka z o.o.

Inżynier Obliczeniowiec MES

Firma Novicos z siedzibą w Hamburgu specjalizuje się w rozwiązywaniu technicznych zadań, przede wszystkim w dziedzinie akustyki oraz dynamiki samochodów, samolotów, statków i innych zaawansowanych systemów mechanicznych. W tym celu przeprowadzane są zarówno pomiary jak i symulacje numeryczne.

Inżynier Obliczeniowiec CFD

Novicos to firma z siedzibą w Hamburgu specjalizująca się w rozwiązywaniu technicznych zadań, przede wszystkim w dziedzinie vibro-akustyki, aero-akustyki oraz dynamiki samochodów, samolotów, statków i innych zaawansowanych systemów technicznych.

Oferta pracy w projekcie SAFARI

Oferta pracy w projekcie SAFARI - w zakresie modelowania CFD pojedynczego ogniwa paliwowego mikrorurowego typu SOFC i stosu takich ogniw