Programista robotów przemysłowych

Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K.

Zadania:

  • Programowanie robotów przemysłowych KUKA, FANUC, ABB, COMAU
  • Udział w procesie programowania zrobotyzowanych linii produkcyjnych (Standardy VW, BMW, Mercedes, Jaguar,…)
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizację jakości wyrobu końcowego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów
  • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju lub za granicą)

Wymagania:

  • Absolwenci kierunków związanych z programowaniem, automatyką, elektryką, a także ludzi z pasją w tych dziedzinach
  • Doświadczenie w programowaniu
  • Doświadczenie w programowaniu robotów i znajomość standardów automotive będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (preferowany) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Uczciwe warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia się
  • Szkolenia techniczne i kursy językowe
  • Pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem
  • Miłą atmosferę i przejrzyste reguły
  • Elastyczny czas pracy, możliwa współpraca B2B

więcej informacji: https://www.pracuj.pl/praca/programista-robotow-przemyslowych-mazowieckie,oferta,6582491