Poszukiwani studenci do udziału w projekcie dydaktycznym w dziedzinie symulatorów lotu

Oferta płatnego udziału w projekcie sponsorowanym przez firmę Boeing dla pięciu studentów Wydziału MEiL.

Główne zadania: wdrożenie i rozwój nowego oprogramowania symulacyjnego w symulatorach dostępnych w Laboratorium Symulatorów w Zakładzie Automatyki i Osprzętu Lotniczego, wdrożenie nowych silników graficznych dla wizualizacji trójkanałowej i wirtualnej rzeczywistości.

Czas trwania projektu: 01.11.2017 - 30.06.2018

Istnieje możliwość wykorzystania swoich indywidualnych osiągnięć w projekcie w pracy dyplomowej (inżynierskiej lub magisterskiej)

Wymagania:

• studenci studiów dziennych (inżynierskich lub magisterskich),
  • dobre wyniki studiów,
  • znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacja techniczną),
  • podstawowa umiejętność programowania w języku C/C++.

Dodatkowym atutem będą:

• doświadczenie w krajowych lub międzynarodowych projektach związanych z symulatorami,
  • znajomość (umiejętność programowania pluginów) środowisk symulacyjnych Xplane, Prepar3d.

List motywacyjny i CV oraz inne dokumenty potwierdzające deklarowane umiejętności należy składać w sekretariacie Zakładu Automatyki i Osprzętu Lotniczego, pokój NL137.

Terminy:

• składanie dokumentów do 19.10.2017 włącznie,
  • rozmowy z wybranymi kandydatami w dniach 23-27.10.2017,
  • osoby wybrane zostaną poinformowane do dn. 31.10.2017.

Więcej informacji udziela koordynator projektu: Dr inż. Maciej Zasuwa, pokój NL145, tel. 022 2347515, email: mzasuwa@meil.pw.edu.pl