Zapisy na Zaawansowane metody CAD/CAM/CAE (NS655)

Przedmiot oferowany na studiach magisterskich jako „obowiązkowy” dla specjalności KWPI na kierunku MiBM i obieralny (w miarę wolnych miejsc) dla pozostałych specjalności i kierunków studiów magisterskich.

Wymagane prerekwizyty: ZSC (NK690).

Zapisy na terminy zajęć odbędą się w czasie jednorazowego zebrania w dn. 2.10.2018 r. (wtorek) o godz. 915 w sali 237NL.

Jeżeli po zapisach w dniu 2.10.2018 zostaną wolne miejsca w grupach, to dla studentów zarejestrowanych w systemie w ramach "korekty" zorganizowany zostanie drugi termin zapisów w dniu 9.10.2018 o godz. 1845 w sali A0.

Deklaracje wyboru terminu zajęć będą przyjmowane wg zasady „kto lepszy ten pierwszy”, to znaczy wg kolejności określonej przez średnią z dotychczasowych studiów. Prawo do zapisu na termin mają studenci, którzy w dniu 2.10. br. (dla pierwszego terminu zapisów) i w dniu 9.10. br. (dla drugiego terminu zapisów) znajdą się na „listach zajęciowych” wygenerowanych przez system rejestracyjny.

Uwaga! Jest to jedyny sposób zapisu na terminy zajęć i dlatego obecność na zebraniu jest obowiązkowa. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest przysłanie pełnomocnika.
   
   
Dr inż. W. Rządkowski