Troje naukowców Wydziału z tytułem profesora

Decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej troje naukowców z naszego wydziału otrzymało tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.

Tytuł profesora otrzymali:

  • dr hab. inż. Elżbieta Jarzębowska - dyscyplina inżynieria mechaniczna
  • dr hab. inż. Jan Kindracki - dyscyplina inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
  • dr hab. inż. Sławomir Kubacki - dyscyplina inżynieria mechaniczna

Składamy serdeczne gratulacje z okazji uzyskania tego najwyższego wyróżnienia akademickiego i życzymy powodzenia w dalszej pracy naukowej oraz dydaktycznej.