Troje naukowców Wydziału z tytułem profesora
Decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej troje naukowców z naszego wydziału otrzymało tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.
Tytuł profesora otrzymali:
- dr hab. inż. Elżbieta Jarzębowska - dyscyplina inżynieria mechaniczna
- dr hab. inż. Jan Kindracki - dyscyplina inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
- dr hab. inż. Sławomir Kubacki - dyscyplina inżynieria mechaniczna
Składamy serdeczne gratulacje z okazji uzyskania tego najwyższego wyróżnienia akademickiego i życzymy powodzenia w dalszej pracy naukowej oraz dydaktycznej.