Mecz AZS Politechniki Warszawskiej

4 grudnia siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej meczem z Transferem Bydgoszcz inaugurują rundę rewanżową fazy zasadniczej PlusLigi. W stołecznym obozie wszyscy liczą co najmniej na powtórzenie wyniku z meczu 1. kolejki, w którym „Inżynierowie” wygrali w bydgoskiej Łuczniczce 3-2, a MVP meczu został Michał Filip.

Bydgoszczanie w tym sezonie ponownie prezentują solidny ligowy poziom. Podopieczni Vitala Heynena poza porażką z AZS PW ulegli tylko LOTOS-owi Trefl Gdańsk i trzem zespołom z „Wielkiej Czwórki” - Skrą, Resovią i ZAKSĄ. Za zdobywanie punktów w Transferze odpowiadają głównie dwaj gracze: Konstantin Cupković i Jakub Jarosz.

Obecnie oba zespoły w tabeli dzielą dwa miejsca i pięć punktów. Siatkarze AZS PW po ostatnim meczu w Gdańsku, w którym pokazali, że potrafią postawić się każdemu przeciwnikowi, ponownie zapowiadają walkę o zmniejszenie dystansu i walkę o każdy punkt. Warto więc w czwartkowy wieczór wybrać się do ursynowskiej hali by na własne oczy obejrzeć to spotkanie.

XIV kolejka PlusLigi
AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz
4.12.2014, godz. 19.00
Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

Bilety na to spotkanie można nabyć na www.azspw.com, w Punkcie Sprzedaży Biletów AZS PW przy ul. Waryńskiego 12a (pn.-śr. 12.00-16.00) oraz na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w kasie Areny Ursynów.