Praktyki wakacyjne 2014 w WZL nr 4 w Warszawie

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 w Warszawie przy ul. Księcia Bolesława na Kole, przygotowały dla naszych studentów ofertę 21 miejsc na praktyki grupowe.

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 w Warszawie przy ul. Księcia Bolesława na Kole, przygotowały dla naszych studentów ofertę 21 miejsc na praktyki grupowe zorganizowane, w następujących terminach (preferowana specjalność: napędy lotnicze):

• 01 - 29 sierpień (6 osób),
  • 1 - 30 wrzesień (15 osób).

PRZEDSIĘBIORSTWO PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAPRAW, REMONTÓW ORAZ TESTÓW SILNIKÓW LOTNICZYCH

Proszę o zgłaszanie się na praktyki z podaniem preferowanego terminu do wtorku 10 czerwca wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: kkust@meil.pw.edu.pl

We środę 11 czerwca prześlę informację czy student (-ka) zakwalifikował (-a) się na praktyki oraz podam dalsze instrukcje odnoście rejestracji praktyk jako informację zwrotną na przesłane zgłoszenie e-mailowe.

Nabór i rejestracja zakończy się w piątek 13 czerwca o godz. 10.00 i jest to ostateczny termin, po którym dokumenty będą przesłane do WZL. Proszę o dostosowanie się do podanych terminów.

PRZYPOMINAM, IŻ WSZYSCY STUDENCI MUSZĄ POSIADAĆ WAŻNE UBEZPIECZENIE NNW W CZASIE TRWANIA PRAKTYK!

Dr inż. Kamila Kustroń, Koordynator ds. praktyk studenckich MEiL