Wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza

Już w poniedziałek, 8 kwietnia wyjątkowe spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem na Politechnice Warszawskiej.

Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Samorząd Studentów zapraszają na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza "Odkrywając wolność" na Politechnice Warszawskiej. Wykład jest częścią obywatelskiej kampanii Forum Obywatelskiego Rozwoju, która ma na celu dotrzeć do kilkuset tysięcy ludzi i ponownie wprowadzić pojęcie wolności do dyskursu publicznego w Polsce. Dotychczas kilkunastu wykładów o wolności w różnych miastach Polski wysłuchało łącznie około 9 tys. osób.

W centrum tej obywatelskiej kampanii leży książka "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów". Jest to unikalny zbiór 50 dzieł klasyków myśli wolnościowej od Adama Smitha przez Miltona Friedmana aż po Leszka Kołakowskiego. Wyboru tekstów dokonał Leszek Balcerowicz, który jest również autorem wstępu do książki.

Po wykładzie będzie można kupić książkę "Odkrywając wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów" i zdobyć dedykację Leszka Balcerowicza.

Wykład odbędzie się 8 kwietnia 2013 (poniedziałek) w godzinach 12:00 – 13:15 w Małej Auli w Gmachu Głównym przy Placu Politechniki 1 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!