Młodszy Specjalista ds. Planowania

Linetech Sp. z o.o. Sp. K., Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Wymiar etatu: pełen

Linetech Aircraft Maintenance to najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma MRO w Europie Środkowo-Wschodniej.Swoje maszyny powierza nam coraz większa liczba linii lotniczych. Dotychczas zaufało nam już kilkanaście linii, w tym jeden z największych przewoźników charterowych w Europie Środkowo-Wschodniej - firma EnterAir. Wciąż jednak stawiamy na rozwój. Nie boimy się wyzwań – to właśnie my, po raz pierwszy w historii polskiego lotnictwa, przeprowadziliśmy operację montażu wingletów na samolotach Boeing 737.

W dniu 24 listopada 2015 roku Linetech nabył 100% akcji słoweńskiej spółki Adria Airways Tehnika (AAT). Przejęta spółka jest jednym z wiodących podmiotów w branży MRO w Europie Środkowej. Specjalizuje się w obsłudze Airbusów oraz Bombardierów. Linetech – przeprowadzając akwizycję AAT – dokonał pierwszej takiej transakcji w historii, gdzie polska spółka nabywa podmiot na międzynarodowym rynku lotniczym MRO.

Więcej informacji na linetech.pl i https://www.youtube.com/watch?v=WnnFN5BqRRU

Zakres obowiązków:

  • praca zmianowa 24/7 wedle wcześniej ustalonego grafiku
  • planowanie krótko-, średnio- i długookresowe obsługi liniowej samolotów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej w zakresie obsługi liniowej samolotów
  • nadzorowanie realizacji planu obsługi
  • sprawdzanie zabezpieczenia w zakresie części, narzędzi, zasobów ludzkich w zakresie  zapewnienia realizacji planu obsługi
  • raportowanie realizacji planu obsługi
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego ACS

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane wyższe w zakresie techniki lotniczej
  • mile widziana podstawowa znajomość zasad eksploatacji technicznej statków powietrznych, podstawowa umiejętność posługiwania się techniczną dokumentacją lotniczą
  • umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie pakietu office (outlook, word, excel)
  • umiejętność analitycznego i realistycznego myślenia
  • dokładność, rzetelność, poczucie odpowiedzialności
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • Pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników
  • doświadczenie w pracy w organizacji part 145 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę w pracy
  • bogaty pakiet socjalny: pakiet medyczny, karta Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • zdobycie cennego doświadczenia w ciekawej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres job@linetech.pl z treścią w tytule Młodszy Specjalista ds. Planowania (PW MEL). Prosimy o nazywanie plików swoim imieniem i nazwiskiem.