Strona główna » ITLiMS »
Ogłoszenia dla pracowników
Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł oraz 10 nagród finałowych po 5 tys. zł.
Staż post-doktorski na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor
Politechnika Warszawska i Fundacja Dekaban ogłaszają konkurs na staż post-doktorski w roku akademickim 2018/2019 na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor.
NAGRODY NAUKOWE Wydziału IV Nauk Technicznych PAN
Pragniemy uprzejmie przypomnieć o trwającym, corocznym konkursie o NAGRODY NAUKOWE Wydziału IV Nauk Technicznych PAN.
Zgodnie z uchwałą nr 166/XLlX/2018 Senatu PW z dnia 24 stycznia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających do Senatu w grupie przedstawicieli nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego na kadencję 2016-2020, w okresie od dnia 29 do dnia 31 stycznia 2018 r. przewidziane jest zgłaszanie kandydatów na przedstawiciela nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego profesora lub stopnia doktora habilitowanego do Senatu.
Konferencja Inżynieria Transportu Lotniczego
Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. Inżynieria Transportu Lotniczego, 17-18 kwietnia 2018 r.
NCBiR ogłosiło konkurs Synthesis w ramach programu BONUS-185.
NCBiR ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów dla programu sektorowego INNOSTAL finansowanego w ramach Działania 1.2 "Sektorowe programy B+R" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
NCBiR ogłosiło I konkurs w ramach programu strategicznego: "SPOŁECZNY I GOSPODARCZY ROZWÓJ POLSKI W WARUNKACH GLOBALIZUJĄCYCH SIĘ RYNKÓW" – GOSPOSTRATEG
NCBiR ogłosiło drugą edycję konkursu na Interdyscyplinarne Programy Studiów Doktoranckich, Działanie 3.2 Studia doktoranckie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
II edycja Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziaiu w II edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.
I Konferencja Platformy InterBioMed PW
I Konferencja Platformy InterBioMed PW "Człowiek i Robot: Szansa czy konflikt w środowisku medycznym?" odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT).
Instytut Techniki Cieplnej , Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, ul. Nowowiejska 21/25, 4 kwietnia 2017, godz. 11.30.
Badanie dotyczące przedsiębiorczości akademickiej
Zapraszamy do udziału w ogólnouczelnianym badaniu dotyczącym przedsiębiorczości akademickiej na Politechnice Warszawskiej. Badanie jest skierowane do wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów PW. Dotyczy takich obszarów tematycznych jak zainteresowanie prowadzeniem własnej firmy, potrzeba wsparcia własnych przedsięwzięć biznesowych przez uczelnię, oferta edukacyjna PW dotycząca przedsiębiorczości oraz bariery hamujące rozwój akademickiej przedsiębiorczości na PW.
Studenckie Sympozjum Naukowe to wydarzenie skupiające studentów, doktorantów i pracowników naukowych z całej Polski. Jest tworzone dla studentów i organizowane przez studentów. Wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci w murach Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie w dniach 26 - 27 kwietnia 2017r. i będzie zatytułowane: "Bezpieczeństwo w transporcie lotniczym, drogowym, kolejowym i morskim. Wczoraj, dziś i jutro”.
E-MOBILNOŚĆ wyzwania szanse i zagrożenia
W imieniu organizatorów Wydziału Inżynierii i Zarządzania Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej, Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji E-MOBILNOŚĆ wyzwania, szanse i zagrożenia, która odbędzie się w dniach 21-22 września 2017 r.
Bezpłatne szkolenie LabVIEW organizowane na Politechnice Warszawskiej
LabVIEW jest graficznym środowiskiem programistycznym stworzonym przez firmę National Instruments. Umożliwia szybkie i wygodne tworzenie aplikacji do wielu zastosowań - np. do akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych, przeprowadzania testów oraz symulacji zjawisk. Z oprogramowania National Instruments korzystają pracownicy NASA, CERN oraz ESA do realizacji największych inżynierskich wyzwań. LabVIEW znajduje swoje zastosowanie w branżyautomotive, robotyki, elektroenergetyki, automatyki, urządzeń wbudowanych, testów, telekomunikacji oraz innych gałęziach przemysłu. Oprogramowanie to posiada szeroki wachlarz zastosowań w dydaktyce i pracy naukowej.
Seminaria Instytutu Techniki Cieplnej
Wtorkowe Seminaria Instytutu Techniki Cieplnej PW, semestr letni 2017, sala 105, godz.1015- 1100
Nowa wersja europejskiego portalu EURAXESS oraz jego krajowego odpowiednika (prowadzonego w wersji polskiej i angielskiej) działa od listopada 2016 r.
Stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców
Dotyczy składania wniosków na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców
Następny » 1 2