MEiL Connect. Student - pracodawca. BorgWarner Poland

Jeśli kręci Was motoryzacja i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat turbodoładowania, koniecznie wpadnijcie na styczniowy MEiL Connect. Student – pracodawca.

Gościć będziemy firmę BorgWarner Poland sp. z o.o, która jest częścią światowego koncernu BorgWarner Inc. - producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji turbosprężarek dla branży motoryzacyjnej. BorgWarner wytwarza części do większości samochodów produkowanych na rynek europejski, amerykański i azjatycki. Technologię, jakie firma stosuje, przyczyniają się do zmniejszenia użycia paliwa i emisji substancji szkodliwych przy równoczesnej poprawie własności jezdnych.

• 17 stycznia 2024 (środa)14:15-16:00
  • 14:15-16:00
  • sala 105, ul. Nowowiejska 21/25 (Instytut Techniki Cieplnej)

Zapisy trwają do 16 stycznia 2024 do 12:00: https://forms.office.com/e/JCeev4kWaZ

Podczas wykładu zostanie poruszona tematyka rynku emisji spalin oraz ich wpływu na przemysł samochodowy. W programie przewidzieliśmy również dyskusję o nowych paliwach alternatywnych i ich stopniowym wprowadzaniu na rynek.

Przypominamy również, że wciąż czekają na Was 3 stypendia dyplomowe, których szczegóły znajdziecie na plakacie.

BorgWarner_plakat
BorgWarner_stypendium