Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. technicznych (inżynier MCC)

Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od roku 2004 świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Inżynier eksploatacji (inżynier CAMO)

Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od roku 2004 świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Praktyki - design engineer

Konstruktor, grafik, firma ALL4JETS

Starszy referent techniczny

Miejsce pracy: Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa.

Instruktor robotyki

Planeta Robotów poszukuje instruktorów robotyki.

Programista Systemów Autonomicznych

WB ELECTRONICS S.A. lider polskiego przemysłu obronnego w obszarze specjalistycznej elektroniki i informatyki poszukuje kandydatów na stanowisko Programista Systemów Autonomicznych

Konstruktor Mechatronik/Elektronik

Spectre Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

SOON ENERGY Poland sp. z o.o. firma o 6 letniej, ugruntowanej pozycji na rynku, z ogromnym doświadczeniem, specjalizująca się budowie wszelkiego typu instalacji fotowoltaicznych.

Junior Project Manager

Res Operations Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach zarządzania elektrowniami fotowoltaicznymi oraz wiatrowymi, świadczonych na najwyższym poziomie na rzecz inwestorów działających w branży energii odnawialnej w Polsce.

Inżynier konstruktor CAD

W Aircraftica projektujemy konstrukcje lotnicze. Szukamy ambitnego inżyniera do samodzielnej pracy.

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

BCG Platinion

Oferty pracy BCG Platinion

Aeronautical Engineer

Oferta pracy w firmie Evionica.

Thermal Control Subsystem Engineer [Space]

Poszukujemy inżyniera do projektowania i rozwijania systemu kontroli termicznej satelitów, który wzmocni zespół SatLab w dziale badawczo-rozwojowym Creotech Instruments S.A.. Do zadań należeć będzie między innymi wsparcie nadchodzących projektów lotnych: EagleEye – mikrosatelita do obserwacji Ziemi oraz PIAST – konstelacja trzech nanosatelitów obserwacyjnych.

Staż - Konstruktor CAD

Aircraftica sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko: Staż - Konstruktor CAD

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA w Maszyn I Urządzeń Energetycznych ITC

W związku z realizacją projektu pt.: [SENTENCE] Badania procesów parowego rozkładu metanu do wodoru w obecności zjawisk elektrochemicznych (The study of steam decomposition of methane to hydrogen in the presence of eletrochemical phenomena) finansowanego w ramach konkursu NCN SONATA 16 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie na stanowisku Stypendysta/Student/Doktorant.

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Dział Eksportu. Miejsce pracy: Piaseczno

Inżynier procesu produkcji

Działu Montażu i Serwisu Urządzeń Energoelektronicznych. Miejsce pracy: Piaseczno

Konstruktor - Inżynier Mechanik

LOGISYSTEM Sp. z o.o.
Logisystem to firma inżynieryjna zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Inżynier wsparcia inspekcji boroskopowych (BSI) silników lotniczych

4THRUST jest firmą założoną w 2020 roku przez doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Firma wchodzi w skład grupy ALL4JETS. Firma jest organizacją obsługową posiadającą certyfikat EASA Part-145. Zajmuje się głównie inspekcjami boroskopowymi (tzw. BSI – Borescope Inspection) silników lotniczych napędzających większość samolotów komunikacyjnych.