Oferty pracy

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Inżynier testów i uruchomień

Programista robotów przemysłowych

Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K.

Specjalista inżynieryjno - techniczny

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista inżynieryjno - techniczny w Zespole Laboratoriów Technicznego Wyposażenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. Miejsce pracy: Józefów k/Otwocka

Airbus Helicopters Polska

Oferty pracy i stażu w Biurze Projektów Airbus Helicopters Polska w Łodzi.

Inspektor ds. zdatności do lotu

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu

Dla naszego Klienta, firmy należącej do międzynarodowej grupy, jednego z czołowych, światowych dostawców komponentów wykorzystywanych w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych (automatyka), dostarczającej swoje produkty globalnym producentom, w związku z rozwojem polskiego biura poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu.

Inżynier Eksploatacji/Planowania Obsługi

SprintAir SA od czternastu lat świadczy usługi na rynku lotniczym. Głównym kierunkiem naszej działalności są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Flotę spółki uzupełnia również kilka samolotów pasażerskich operujących na czarterach w całej Europie.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Inżyniera Eksploatacji/Planowania Obsługi.

Mechanik lotniczy

LS Technics sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko Mechanika Lotniczego.

SprintAir Inżynier Eksploatacji w Maintenance Control Center

Dynamicznie rozwijający się przewoźnik lotniczy SprintAir SA poszukuje kandydatów na stanowiska Inżynierów Eksploatacji w Maintenance Control Center.

Projekt badawczy dotyczący technologii satelitarnych

Projekt badawczy dla studentów, w zakresie technologii satelitarnych, sponsorowany przez firmę Boeing. Projekt realizowany jest przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

ULC Inspektor do spraw zdatności do lotu

Inspektor do spraw zdatności do lotu

ULC Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu

Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu (zastępstwo)

Złoża Kariery Program PGNiG

Złoża Kariery to program stażowo-edukacyjny Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, który odpowiadając na potrzeby kadrowe w obszarach niezwiązanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów, jest otwarty na współpracę ze studentami i absolwentami różnych kierunków studiów.

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko konstruktor mechanik.

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier testów i uruchomień.

Inżynier elektryk

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier elektryk.