Zapisy na Zaawansowane metody CAD_CAM_CAE (NS655)

Zapisy na Zaawansowane metody CAD_CAM_CAE (NS655)

Przedmiot oferowany na studiach magisterskich jako „obowiązkowy” dla specjalności KWPI na kierunku MiBM i obieralny (w miarę wolnych miejsc) dla pozostałych specjalności i kierunków studiów magisterskich.

Wymagane prerekwizyty: ZSC (NK690).

Zapisy na terminy zajęć odbędą się w czasie jednorazowego zebrania w dn. 3.10.2016 r. (poniedziałek) o godz. 1715 w sali A0.

Jeżeli po zapisach w dniu 3.10.2016 zostaną wolne miejsca w grupach, to dla studentów zarejestrowanych w systemie w ramach "korekty" zorganizowany zostanie drugi termin zapisów w dniu 12.10.2016 o godz. 1015 w sali 237NL.

Deklaracje wyboru terminu zajęć będą przyjmowane wg zasady „kto lepszy ten pierwszy”, to znaczy wg kolejności określonej przez średnią z dotychczasowych studiów. Prawo do zapisu na termin mają studenci, którzy w dniu 3.10. br. (dla pierwszego terminu zapisów) i w dniu 12.10. br (dla drugiego terminu zapisów) znajdą się na „listach zajęciowych” wygenerowanych przez system rejestracyjny.

Uwaga! Jest to jedyny sposób zapisu na terminy zajęć i dlatego obecność na zebraniu jest obowiązkowa. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest przysłanie pełnomocnika.

  

Prof. S. Bogdański