Spotkanie podsumowujące działalność koła SKAP

Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów uprzejmie zaprasza na spotkanie informacyjne podsumowujące działalność koła w sezonie 2010/2011.

Podczas spotkania odbędzie się:

• Prezentacja pojazdu Kropelka
  • Pokaz filmu z zawodów Shell Eco-marathon
  • Prezentacja zwycięskiego projektu, w konkursie Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha
  • Prezentacja pucharu zdobytego podczas zawodów Shell Eco-marathon
  • Omówienie planów na przyszłość

Spotkanie odbędzie się w czwartek 9-go czerwca o godzinie 18.00, w sali AK na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 24.

Spotkanie podsumowujące działalność koła SKAP

Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów uprzejmie zapraszam na spotkanie informacyjne podsumowujące działalność koła w sezonie 2010/2011.

Podczas spotkania odbędzie się:

Prezentacja pojazdu Kropelka

Pokaz filmu z zawodów Shell Eco-marathon

Prezentacja pucharu zdobytego podczas zawodów Shell Eco-marathon

Omówienie planów na przyszłość

Spotkanie odbędzie się w czwartek 9-go czerwca o godzinie 18.00, w sali AK na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 24.