Zaproszenie na EMPower

Zaproszenie na EMPower

2 grudnia 2021, 9:00-15:00

Koło Naukowe Energetyków działające przy Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w energetyce oraz dostępnością do danych na ich temat, na konferencję EMPower, która odbędzie się 2 grudnia 2021 w godzinach 9:00-15:00.

Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie Youtube oraz z wydarzenia na Faceboooku Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej.

Konferencja będzie organizowana w ramach premiery medialnej najnowszego projektu Koła – Energetyczna Mapa Polski (EMP). Projekt ten zakłada stworzenie interaktywnej strony internetowej pokazującej w przystępny sposób dane na temat polskiego systemu elektroenergetycznego.  

Prelegentami będą przedstawiciele nauki, techniki i biznesu związani z energetyką oraz dostępnością danych, między innymi reprezentanci Polskiej Grupy Energetycznej, Instytutu Energetyki Odnawialnej, Webalize, Transition Technologies S.A. oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

Linki do transmisji:

W razie pytań prosimy o kontakt: kn.energetykow@pw.edu.pl