Autodesk udostępnił bezpłatną wersję AutoCAD dla studentów

Studenci oraz kadra naukowa będą mieć dostęp do oprogramowania projektowego AutoCAD (aktualna wersja) oraz do zasobów Portalu Student Engineering and Design Community.

Autodesk udostępnił bezpłatnie członkom portalu Student Engineering and Design Community swoje najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania 2D i 3D oraz przygotowywania dokumentacji – AutoCAD. Na portalu - od początku jego uruchomienia w 2006 roku, do pobrania są również pozostałe rozwiązania Autodesk do projektowania trójwymiarowego, m.in. Autodesk Inventor, Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D. Portal Student Community oferuje studentom oraz kadrze naukowej takie korzyści, jak rozwiązania do projektowania, szkolenia, przynależność do międzynarodowej społeczności czy oferty pracy.

[źródło: www.chip.pl]