Politechnika Warszawska kupiła lotnisko koło Przasnysza
Wydział MEiL

Ogłoszenia dziekanatu

Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się w czwartek, 21 lutego o godz. 14:15 w sali NL143. W pierwszym tygodniu semestru nie będzie zajęć we wtorek (19.02).

Pierwsze zajęcia z przedmiotu NK.308 BIPOL II odbędą się w czwartek 21.02.2019 sala A0.

Informacja dla studentów drugiego roku, studiów stacjonarnych polsko-języcznych, pierwszego stopnia. Załącznik pdf dotyczy studentów, którzy rozpoczynają naukę języka angielskiego przed egzaminem B2.

W systemie USOS została przeprowadzona rejestracja studentów (studia stacjonarne II-go stopnia w języku polskim) oraz zapisy na przedmioty.

Egzamin poprawkowy z przedmiotu PKM III odbędzie się w terminach:

Badania na wydziale MEiL

Europejskie programy badawcze

W ramach Europejskich Programów Badawczych ruszył m.in. program "Horyzont 2020".

Informacje o badaniach naukowych

Ogłoszenia zewnętrzne

Rusza VI edycja programu „Zrób dyplom z Veolią”

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów wyższych I i II stopnia, do udziału w VI edycji uruchomionego przez Veolię Energię Warszawa programu „Zrób dyplom z Veolią”. Program skierowany jest do najlepszych studentów, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia dzięki współpracy z jedną z największych i najważniejszych firm sektora energetycznego.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w Nauce Akademia Młodych Uczonych PAN organizuje specjalne spotkanie zatytułowane "Zostań badaczką". Spotkanie to, skierowane m.in. do studentek pierwszych lat studiów, odbędzie się 16 lutego 2019 r. w Pałacu Staszica (ul. Nowy Świat 72) w Warszawie. Ma ono na celu zainteresowanie dziewcząt i młodych kobiet pracą naukowca. W wydarzeniu wezmą udział uznane badaczki reprezentujące różne dziedziny wiedzy, od nauk humanistycznych, przez społeczne i przyrodnicze, po ścisłe i inżynieryjne. Opowiedzą na czym polega praca naukowca, jakie są jej blaski i cienie, zdradzą dlaczego zdecydowały się na taki zawód i co je w nim fascynuje.

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w P&G Women Engineering Days w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanych przez firmę Procter & Gamble. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniu 7-8 marca 2019 - start o godz. 9.00

It is once again our great pleasure to announce the commencement of "NUAA Summer Lecture Program 2019".

WRS MEiL ma ponowny zaszczyt zaprezentować kolekcję Bluzy 2019

Studia na wydziale MEiL
Koła naukowe

Na Wydziale MEiL działa obecnie 13 Kół Naukowych. Wiele z nich reprezentuje Wydział na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, zdobywając najwyższe nagrody i wyróżnienia.

logo-power

Projekty aktualnie realizowane na Wydziale MEiL finansowane z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój:

Ogłoszenia różne
Zamówienia publiczne wydziału MEiL