Oferta pracy na stanowisku inżynier audytor (junior) - 5 wakatów

Poszukujemy absolwentów kierunków energetyka, inżynieria środowiska, ogrzewnictwo, chłodnictwo i klimatyzacja i pokrewnych.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej urządzeń i obiektów,
  • uproszczona inwentaryzacja budowlana obiektów,
  • inwentaryzacja urządzeń i instalacji,
  • pomiary termowizyjne i elektroenergetyczne,
  • diagnostyka instalacji i urządzeń u klienta pod kątem lokalizacji strat energii,
  • analiza danych, tworzenie baz danych,
  • wykonywanie raportów przedstawiających opis i analizę stanu wykorzystywania energii w instalacjach,
  • przygotowywanie koncepcji mających na celu poprawę gospodarki energetycznej u Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie energetyki, elektryki, ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji lub gazownictwa (inż. lub mgr inż.),
  • prawo jazdy kat. B (koniecznie),
  • terminowość i sumienność podczas wykonywania obowiązków,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • umiejętność obsługi podstawowego oprogramowania MS Office na poziomie bardzo dobrym,
  • chęć do szkolenia się w obsłudze urządzeń i programów audytorskich,
  • wymagana płynna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy od 1 lutego lub 1 marca 2021 r. (na okres minimum do 30 września 2021 r.),
  • zapewniamy szkolenia w brakujących uprawnieniach G1, G2 i G3 w kategorii E,
  • ubezpieczenie na życie, karta Multisport,
  • praca w biurze w Warszawie (w tym w trybie zdalnym w zależności od zaleceń epidemicznych wydawanych przez Rząd),
  • niepowtarzalna możliwość poznania wielu aspektów pracy zakładów przemysłowych w całej Polsce.

Dokumenty rekrutacyjne (CV) prosimy przesyłać na adres: biuro@ellipsisenergy.pl
Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia w ciągu 3 tygodni.

ELLIPSIS Energy Sp. z o.o.
ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa

tel. +48 22 299 18 98, fax +48 22 350 71 69

www.ellipsisenergy.pl
e-mail: biuro@ellipsisenergy.pl