Praktykant/ka

Linetech Sp. z o.o. Sp. K.

Stanowisko: Praktykant/ka

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, 17 stycznia 45d

Wymiar etatu: 3/4

Linetech Aircraft Maintenance to najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma MRO w Europie Środkowo-Wschodniej.Swoje maszyny powierza nam coraz większa liczba linii lotniczych. Dotychczas zaufało nam już kilkanaście linii, w tym jeden z największych przewoźników charterowych w Europie Środkowo-Wschodniej - firma EnterAir. Wciąż jednak stawiamy na rozwój.

Nie boimy się wyzwań – to właśnie my, po raz pierwszy w historii polskiego lotnictwa, przeprowadziliśmy operację montażu wingletów na samolotach Boeing 737.

W dniu 24 listopada 2015 roku Linetech nabył 100% akcji słoweńskiej spółki Adria Airways Tehnika (AAT). Przejęta spółka jest jednym z wiodących podmiotów w branży MRO w Europie Środkowej. Specjalizuje się w obsłudze Airbusów oraz Bombardierów. Linetech – przeprowadzając akwizycję AAT – dokonał pierwszej takiej transakcji w historii, gdzie polska spółka nabywa podmiot na międzynarodowym rynku lotniczym MRO.

Więcej informacji na linetech.pl i https://www.youtube.com/watch?v=WnnFN5BqRRU
Myślą przewodnią wyznaczającą cel i kierunek Działu Badań i Rozwoju jest planowanie, zarządzanie i kontrolowanie polityki badawczo-rozwojowej w firmie Linetech. Dział ten jest odpowiedzialny za:

  • za szeroko rozumiany rozwój w oparciu o współpracę ze szkołami, ośrodkami badawczymi i innymi partnerami technologicznymi
  • zapewnienie firmie konkurencyjnej pozycji na rynku przez rozwój oferowanych produktów i usług
  • dążenie do wdrożenia w firmie nowoczesnych, skutecznych i zrównoważonych planów rozwojowych i strategicznych, głównie w oparciu o nową perspektywę finansową Unii Europejskiej na lata 2014-2020
  • inicjowanie i rozwijanie działań korzystnych ekonomicznie dla firmy poprzez tworzenie i kontrolowanie średnio-i długoterminowych programów rozwoju
  • stworzenie planów badawczych zmierzających do ulepszenia istniejących produktów i usług, w tym również opracowywania nowych rozwiązań technologii oferowanych na rynku.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy organizacji pracy działu
  • Pomoc w zarządzaniu obiegiem informacji oraz dokumentów
  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów projektowych
  • Wysyłka dokumentów
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Wspomaganie zespołu w codziennych pracach (wyszukiwanie informacji, pomoc w przygotowywaniu raportów itp.)

Wymagania:

  • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i w piśmie (tłumaczenie biuletynów o tematyce funduszy unijnych)
  • Wysoką kulturą osobistą
  • Komunikatywnością
  • Dobrą organizacją pracy
  • Dokładnością i sumiennością

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę w pracy
  • pakiet medyczny Medicover
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zdobycie cennego doświadczenia w ciekawej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres joanna.jaskiewicz@linetech.pl z treścią w tytule „Praktykant/ka R&D”. Prosimy o nazywanie plików swoim imieniem i nazwiskiem.