Staż - Konstruktor CAD

Aircraftica sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko: Staż - Konstruktor CAD

Miejsce: Warszawa

Twoje zadania:

  • Projektowanie konstrukcji nośnych, mocowań i okuć w systemie CAD
  • Wykonywanie obliczeń inżynierskich w oparciu o przepisy lotnicze
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz tytuł inżyniera (preferowane kierunki: lotnictwo, mechanika i budowa maszyn)
  • Znasz zagadnienia związane z projektowaniem konstrukcji lotniczych i technologią wytwarzania
  • Swobodnie poruszasz się w oprogramowaniu CAD (preferowane Siemens NX i Solid Edge)
  • Posiadasz doświadczenie warsztatowe (aeroklub, koło naukowe, modelarnia)
  • Orientujesz się w zagadnieniach związanych z przepisami lotniczymi
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2/C1)
  • Chcesz rozwijać swoją karierę w branży lotniczej
  • Jesteś pasjonatem lotnictwa!

Oferujemy:

  • Płatny, 3 miesięczny staż w biurze konstrukcyjnym lotniczych projektów R&D
  • Możliwość zatrudnienia po stażu
  • Jeśli jeszcze studiujesz to dostosujemy Twój grafik do planu studiów
  • Udział w kluczowych projektach
  • Będziemy dbali o Twój branżowy rozwój
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

Jak aplikować?

  • Prześlij nam swoje CV w j. angielskim na adres hr@aircraftica.com w terminie do 31.08.2021
  • Do CV załącz następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Aircraftica sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późń.zm.)"

Zapraszamy na pokład!