NuclearDay 2024

Już 6 czerwca 2024 roku od godz. 9:00 w Instytucie Techniki Cieplnej  Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 21/25 odbędzie się NuclearDay 2024.

Wydarzenie adresujemy przede wszystkim do studentów Politechniki Warszawskiej, lecz także studentów innych uczelni, którzy rozważają studiowanie energetyki jądrowej w naszej Uczelni.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wiodące firmy i instytucje zaangażowane w realizację Programu Polskiej Energetyki Jądrowej. Nasza zaproszenie przyjęły takie instytucje jak: EDF Polska, GE Hitachi, Orlen Synthos Green Energy, GE Vernova, Polskie Elektrownie Jądrowe czy Last Energy. Wśród agend, jednostek rządowych i naukowych gościć będziemy między innymi przedstawicieli Narodowego Centrum Badań Jądrowych, Państwowej Agencji Atomistyki, czy Urzędu Dozoru Technicznego.

Przed nami dyskusje, debaty, potężna dawka energetycznego netwokingu.

Agendę wydarzenia znajdziecie tu:

Agenda ND

Więcej szczegółów już wkrótce!