Rekrutacja na studia II-go stopnia

stacjonarne i niestacjonarne - semestr letni 2016/2017

application/msword Wykaz kierunków i specjalności (58,50 kB, 8/11/2016 12:23)
application/pdf Zasady oraz procedura przyjęć na Uczelni (163,24 kB, 12/04/2016 08:38)
application/pdf Parametry do opisu zasad przyjęć (166,04 kB, 12/04/2016 08:42)

INFORMACJA O EGZAMINIE oraz REGULAMIN

ZAPISY:

• KANDYDAT MA OBOWIĄZEK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W SYSTEMIE INTERNETOWYM NA STRONIE www.zapisy.pw.edu.pl (do zgłoszenia należy dołączyć zapis cyfrowego zdjęcia w postaci pliku jpg);
  • ZGŁOSZENIA INTERNETOWE PRZYJMOWANE SĄ w terminie od 10 stycznia 2017r. do 6 lutego 2017r.

SKŁADANIE DOKUMENTÓW od 10 stycznia 2017r. do 6 lutego 2017r.

.

Dokumenty na studia stacjonarne II-go stopnia należy składać w Dziekanacie (pok.126) do Pani Agnieszki Matejek

(agnieszka.matejek@meil.pw.edu.pl)

Dokumenty na studia niestacjonarne II-go stopnia należy składać w Dziekanacie (pok.128) do Pani Izabelli Szulc

(iszulc@meil.pw.edu.pl)

.

EGZAMIN KWALIFIKACYJNY odbędzie się w lutym.

.

ABSOLWENCI INNYCH WYDZIAŁÓW POLITECHNIKI ORAZ INNYCH UCZELNI, A TAKŻE ABSOLWENCI WYDZIAŁU MEiL PW, którzy ukończyli studia I-go stopnia przed 30 września 2016r.:

• dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85zł. (indywidualny numer konta zostanie podany po zakończeniu przez studenta zgłoszenia internetowego);
  • podanie o przyjęcie na studia II-go stopnia:

application/pdf formularz - inne wydziały i uczelnie (129,18 kB, 8/11/2016 12:42)
  • CV (życiorys);
  • kserokopię świadectwa dojrzałości - oryginał świadectwa dojrzałości do wglądu;
  • kserokopię dyplomu ukończenia studiów inżynierskich oraz kserokopię suplementu - oryginały tych dokumentów do wglądu (jeżeli na dzień składania dokumentów absolwent nie będzie posiadał jeszcze dyplomu i suplementu to należy warunkowo dostarczyć zaświadczenie o ukończeniu studiów I-go stopnia - z Uczelni (Wydziału) dyplomującej lub oświadczenie o terminie obrony (napisane przez kandydata) oraz wykaz ocen zaliczonych na studiach I-go stopnia poświadczony przez Uczelnię (Wydział) dyplomującą);
  • kserokopię dowodu osobistego - oryginał do wglądu;
  • 1 fotografia w formacie jak do dowodu osobistego (35x45mm), podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem.

ABSOLWENCI WYDZIAŁU MEiL składają:

• podanie o przyjęcie na studia II-go stopnia:

application/pdf formularz - melowcy (284,13 kB, 8/11/2016 12:43)

Informacja:

Studenci, którzy posiadają legitymację studencką PW i nie chcą wyrabiać nowej proszeni są o niezaznaczanie tej opcji w systemie rekrutacyjnym.

.

Więcej informacji na stronie: http://www.pw.edu.pl/Kandydaci/

.

W przypadku rezygnacji ze studiów (po złożeniu dokumentów) należy wypełnić poniższe podanie i złożyć w Dziekanacie.

application/pdf rezygnacja z podjęcia studiów (64,65 kB, 8/11/2016 12:44)

.

Aby zostać studentem Politechniki Warszawskiej należy spełnić następujące warunki:

1. Zarejestrować się internetowo, jako kandydat/kandydatka na studia i terminowo dokonać opłaty rekrutacyjnej.
  2. Złożyć wymagane dokumenty w terminie trwania rekrutacji.
  3. Poddać się dwuetapowej procedurze kwalifikacyjnej, która może być różna dla poszczególnych kierunków (zob. powyżej Parametry do opisu zasad przyjęć na studia II stopnia).
  4. Odebrać decyzję o przyjęciu na studia.
  5. Dostarczyć orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia studiów, uzyskane w wyniku badań wykonanych zgodnie ze skiero­waniem otrzymanym z Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.