Drzwi Otwarte 2023

Już 20 maja (w sobotę) po raz kolejny otwieramy nasze wydziałowe drzwi.

Drogie licealistki i licealiści, uczniowie i uczennice techników, kandydatki i kandydaci. Przyszłe Studentki i przyszli Studenci

Właśnie tego dnia będziecie naszymi szczególnie ważnymi gośćmi – pokażemy Wam to, co mamy najfajniejsze i najciekawsze – co jest nasza dumą i radością. Waszymi opiekunami będą studentki i studenci Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Program Drzwi Otwartych 2023 na Wydziale MEiL zapowiada się następująco:

  • 10:00-15:00 - prezentacje i pokazy kół naukowych Wydziału MEiL (patio Instytutu Techniki Cieplnej, przy ul. Nowowiejskiej 21/25),
  • 12:15-13:00 - spotkanie z przedstawicielami Wydziału (aula T1 Instytutu Techniki Cieplnej, przy ul. Nowowiejskiej 21/25). Podczas tych intensywnych 45 minut zaprezentujemy Wam Wydział, kierunki kształcenia zasady rekrutacji obowiązujące w 2023 r.
  • 13:00-14:30 – zwiedzanie laboratoriów, między innymi: aerodynamiki, robotyki, hangaru z naszymi wydziałowymi samolotami (Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, ul. Nowowiejska 24)

Obiecujemy, że jeśli wybierzecie właśnie nasz Wydział, podczas studiów na MEiL-u nie będziecie się nudzić. Co zapewnia Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej?

  • ciekawe i przyszłościowe studia, gwarantujące dobrą pracę,
  • wiele fascynujących projektów realizowanych przez 13 naszych kół naukowych (jesteśmy rekordzistami w naszej Uczelni),
  • przyjazną atmosferę kreowaną przez społeczność studencką,
  • zawsze pomocną WRS MEiL PW

Jeśli nadal poszukujcie i nie jesteście jeszcze pewni kierunku studiów - nie straconego. Przyjdźcie na nasze Drzwi Otwarte i zróbcie pierwszy krok do zostania MEiLowcem.

application/pdf Mapa (867,25 kB, 15/05/2023 13:26)