Wydarzenia

MEiL Connect. Student - pracodawca. BorgWarner Poland

Jeśli kręci Was motoryzacja i chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat turbodoładowania, koniecznie wpadnijcie na styczniowy MEiL Connect. Student – pracodawca.

Symkom

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką symulacji komputerowych i analiz numerycznych do udziału w wydarzeniu, które organizujemy wspólnie z ekspertami firmy Symkom.

Framatome

W dniach 27 listopada - 1 grudnia będziemy gościć w Instytucie Techniki Cieplnej przedstawicieli firmy Framatome, którzy przygotowali dla studentów i pracowników wykład o energetyce jądrowej "BASICS EPR TEHNOLOGY OVERVIEW".

MEiL Connect. Student - pracodawca. Spotkanie z Instytutem Lotnictwa

Jeśli ciekawi Was z czego i jak zbudowany jest silnik lotniczy, koniecznie wpadnijcie na kolejny MEiL Connect. Student - pracodawca, podczas którego gościć będziemy inżynierów z Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa.

MEiL Connect. Student Pracodawca. Spotkanie z firmą Airbus

W dniu 16 listopada 2023r. w sali 105 ITC o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy między Wydziałem MEiL a firmą Airbus.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Firma INNIO

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami firmy INNIO, którzy przybliżą tematykę zastosowania wodoru i paliw alternatywnych w energetyce rozproszonej.

MEiL Connect. Student-pracodawca. Safran Aircraft Engines Poland

Dotychczasowy "Piątek z pracodawcą na Wydziale MEiL" zamieniamy na "MEiL Connect. Student-pracodawca" i już dziś zapraszamy na spotkanie z firmą Safran Aircraft Engines Poland.

Noc w Instytucie Lotnictwa

Za nami dwunasta Noc w Instytucie Lotnictwa. Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla zwiedzających rekordową liczbę stoisk, na których zaprezentowaliśmy wybrane prace i projekty studentów kół naukowych oraz pracowników Wydziału MEiL.

27. Festiwal Nauki w Warszawie

27. Festiwal Nauki w Warszawie

A jak aerodynamika, P jak prędkości, R jak roboty, S jak symulatory – to między innymi o tych zagadnieniach chcielibyśmy opowiedzieć słuchaczom 27. edycji Festiwalu Nauki w dniach 15-29 września 2023 r.

Summer Schools

W dniach 19-30 czerwca odbyła się druga edycja Summer Schools - Aeronautical Engineering organizowana przez Wydział MEiL

AeroDay 2023

AeroDay 2023

Za nami AeroDay - pierwsze tak duże i intensywne spotkanie z przedstawicielami branży lotniczej, które zorganizowaliśmy na naszym Wydziale.

Wizyta delegacji rządowej w Ośrodku Badań Lotniczych i Kosmicznych PW w Przasnyszu

Wizytę w OBLotu złożyła delegacja, której przewodniczył Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Rafał Romanowski, oraz wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Pan Łukasz Gałczyński. Towarzyszyli im przedstawiciele lokalnego samorządu, w tym starosta przasnyski, Pan Krzysztof Bieńkowski.

Drzwi Otwarte

Dziękujemy, że zdecydowaliście się spędzić Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej właśnie z nami.

Noc Muzeów na Wydziale MEiL

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów pokazaliśmy Wam naszą kolekcję silników odrzutowych i spalinowych, a koła naukowe: SAE AeroDesign Warszawa, Studenckie Koło Astronautyczne oraz Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej zaprezentowały projekty studenckie.

Piątek z pracodawcą

[UWAGA: SPOTKANIE ODWOŁANE] Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu "Piątek z pracodawcą", na którym gościć będziemy firmę Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal