Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, które odbędą się już w najbliższą sobotę.

To doskonała okazja, aby zobaczyć czym zajmują się nasi studenci i jak wygląda z bliska Politechnika Warszawska.

W programie przewidzieliśmy:

  • Prezentacje konstrukcji studentów z kół naukowych – nasze koła naukowe są bardzo aktywne i stanowią prawdziwą dumę Politechniki Warszawskiej. Zobaczycie innowacyjne projekty, które realizują studentki i studenci, i dowiesz się, jak prosto teoria łączy się z praktyką.
  • Zwiedzanie Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej – oprowadzimy Cię po naszym wydziale, pokażemy laboratoria, pracownie i sale wykładowe.
  • Spotkania z pracownikami wydziału – to świetna okazja poznania swoich przyszłych wykładowców i zasięgnięcia informacji o kierunkach studiów, możliwościach rozwoju oraz przyszłych perspektywach zawodowych.

Drzwi Otwarte to szansa, aby poczuć atmosferę Politechniki Warszawskiej, zadać wszystkie nurtujące pytania i przekonać się, dlaczego warto studiować właśnie u nas.

Program Drzwi Otwartych na Wydziale MEiL:

Gmach Instytutu Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25

  • godz. 10.00–15.00 – Spotkania z Kołami Naukowymi – hol Gmachu
  • godz. 12.00 – Spotkanie informacyjne przedstawiające Wydział – s. T1

Gmach Instytutu Techniki Cieplnej, ul Nowowiejska 21/25 oraz Gmachy Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej, ul. Nowowiejska 24

  • godz. 12.45–15.00 – Zwiedzanie laboratoriów i ciekawych pomieszczeń Wydziału

Szczegółowy plan całego wydarzenia znajdziecie na stronach Politechniki Warszawskiej.