Piątki z pracodawcą - BCG Platinion

Zapraszamy na drugie w tym roku akademickim spotkanie on-line z cyklu "Piątki z pracodawcą", na którym gościć będziemy przedstawicieli firmy konsultingowej BCG Platinion, 3 grudnia 2021 r. godz. 10:00-11:00.

W spotkaniu udział weźmie dr inż. Wojciech Regulski – w przeszłości wykładowca na naszym Wydziale, przedsiębiorca, dziś konsultant IT. W BCG Platinion brał udział w transformacjach i fuzjach kilku europejskich banków, pracował nad roll-outem aplikacji mobilnej oraz opracował architekturę danych dla jednego z niemieckich banków. Z ramienia  zespołu rekrutacyjnego BCG Platinion obecna będzie Michelle Wierzchowska.

Udział w spotkaniu to świetna okazja by dowiedzieć się więcej o profilu działalności BCG Platinion, jak również poznać proces rozwoju w firmie oraz dostępne stanowiska, w tym staż Visiting Associate.

Podsumowaniem spotkania będzie super quiz z nagrodami.

Kiedy:

• 3 grudnia 2021, 10.00-11:30.

Gdzie:

Spotkanie poprowadzi mgr inż. Paulina Chrobocińska – główny specjalista w Biurze Dziekana Wydziału MEiL. Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu oraz życzymy powodzenia w quizie.