Wyjazd do Technische Universitat Berlin

Oferta dla studentów MEiL, dla kierunków mechanika i pokrewne, kończących studia inżynierskie.

W ramach współpracy PW i TUBerlin, która trwa już wiele lat i ostatnio przerwała ją pandemia, i utworzonego wspólnego programu kształcenia magisterskiego dla PW-TUBerlin (program jest zaczepiony na SiMR i SiMR kieruje programem), jest oferta wyjazdu na około 4-5 dni do Berlina, zwiedzanie uczelni, uczestniczenie w wykładach ze strony polskiej i niemieckiej, w celu pozyskania potencjalnych chętnych na takie wspólne studia magisterskie.

Wyjazd opłaca strona niemiecka (podróż i noclegi w Berlinie), termin prawdopodobnie 13-16 czerwca lub 27-30 czerwca. Termin zależy od możliwości wyjazdowych opiekunów i zakwalifikowanych studentów.

Chętni proszeni są o kontakt z prof. Elżbietą Jarzębowską, dr hab. inż. prof. PW.