XV edycja plebiscytu Złotej Kredy

W plebiscycie Złotej Kredy studentki i studenci Politechniki Warszawskiej wybrali najlepszych ich zdaniem nauczycieli prowadzących wykłady, ćwiczenia, laboratoria, projekty, warsztaty lub seminaria, a także prowadzących zajęcia w języku angielskim.

Szczególnym wyróżnieniem tego plebiscytu jest nagroda "Złote Serce" dla nauczyciela najbardziej przyjaznego studentom.

W XV edycji Złotej Kredy studentki i studenci naszego wydziału nagrodzili:

• dr. hab. inż. Jana Kindrackiego, prof. uczelni - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, jako najlepszego wykładowcę,
  • mgr inż. Annę Junosza-Szaniawską - Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, jako najlepszą prowadzącą ćwiczenia, laboratoria, projekty, warsztaty lub seminaria,
  • mgr inż. Piotra Figurnego - Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, jako najlepszego prowadzącego zajęcia w języku angielskim

Na Złote Serce bezdyskusyjnie zasłużył dr Paweł Wójcicki z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Głosami studentek i studentów Wydziału Inżynierii Materiałowej nasz pracownik dr hab. inż. Piotr Lichota, prof. uczelni otrzymał nagrodę dla najlepszego prowadzącego ćwiczenia, laboratoria, projekty, warsztaty lub seminaria na tym wydziale.

Serdecznie gratulujemy laureatom i bardzo dziękujemy za Wasz wkład w tę niełatwą na co dzień pracę.